Byty, domy, obchodné priestory, reality, nehnuteľnosti - predaj, kúpa a prenájom | Realitna kancelaria BYT REAL Bratislava
PredajKúpaPrenájomÚvodStavebné povolenieKontakt
BytyRodinné domyPozemkyObchodné priestoryChaty a chalupyGarážePridaj inzerát

Stavebné pozemky v Bernolákove

Stavebné pozemky Malinovo pri Bratislave

Záhradná architektúra, projektovanie a realizácia záhrad

BYTREAL - realitná kancelária

  • kúpa, predaj a sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností,
  • právna istota a záruka,
  • vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmluv, dohôd a pod.,
  • vypracovanie geometrických plánov, súdnoznaleckých posudkov (iba pre nehnuteľnosti z našej ponuky)
  • asistencia pri vybavovaní hypotekárnych úverov
  • poisťovanie nehnuteľností
Lokalita: Most pri BA - Studené
Ulica: časť Studené
Cena: 145 000.00 €
         4 368 270.00,- Sk
       
Ponúkame na predaj kvalitne postavený tehlový rodinný dom so železobetónovými základmi na pozemku s rozlohou 614 m2 a úžitkovou plochu domu 105m2. 4izbový RD má 3 obytné izby, dve kúpeľne + veľkú obývačku spojenou s kuchyňou (pri kuchyni sa nachádza špajza viď. podorys) . V dome je komplet podlahové vykurovanie, rozvod televízie a internetu. Veľká terasa. Dom je napojený na komplet všetky IS: Elektrika, Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Internet a Káblová televízia. Dom je predávaný v stave holodom (komplet vymaľované, chýbaju už len podlahy a zárubne) Lokalita je situovaná v obci Most pri bratislave časť Studené. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na www.bytreal.sk, alebo volajte 0911 575 846 a dohodnite si obhliadku, časovo sa Vám prispôsobíme, cez víkend aj vo večerných hodinách!!! Dom treba vidieť a lokalitu zažiť. RK NEVOLAŤ!
 
Lokalita: Senec
Ulica: Pri Búroši 9
Rozloha pozemku: 655 m2
Cena: 39.00 € / 1 174.90 ,- Sk (cena za 1 m2)
Cena za pozemok: 25 545.00 €769 568.70,- Sk
       
Ponúkame stavebný pozemok na konci slepej ulice mesta Senec, ulica: Pri Búroši. Posledna ulica v Senci smerom na Bratislavu(11km od BA). Možnosť kúpy ako celku(3216m2) alebo jednej z troch parciel (655m2, 930m2, 1520m2 /viď. obrazky). Všetky IS priamo na pozemku. Táto ulica je z 90% zastavaná, nehrozí žiadna ďalšia dlhodobá výstavba. Mimoriadna cena len 65e/m2!!! Obhliadky možné aj vo večerných hodinách a cez víkendy!!!
 
Lokalita: Malinovo-Zátôň
Ulica: Zátonská
Cena: dohodou
       

Nová exkluzívna lokalita v Malinovo pri ramene Malého Dunaja. 36 pozemkov vo výmere od 600-800m2. Všetky IS vrátane káblovej TV a internetu. Info na www.pozemkymalinovo.sk

 
Lokalita: Malinovo-Zátôň
Ulica: Lokalita Zátoň
Cena: dohodou
       
obytné miestnosti: 4 celková úžitková plocha: 144m2 + 12,5 m2(terasa) zastavaná plocha: 117 m2 obstavaný priestor: 665 m2 výška hrebeňa strechy: 5,5 m výmera: 12x12m (bez terasy) spotreba energie za rok: 65 kWh/m2 BUNGALOW 12 je určený ľuďom, ktorí preferujú priestrannosť a svetlosť. Je maximálne optimalizovaný aby čo najviac využil priestorový potencial pozemku ako aj rozlohu samotného domu, ktorá je nadpriemerná. Dom je dispozične výborne riešený a ponúka varianty riešenia šatník/kúpeľná(viď. pôdorys) ako alternatívu pre viac členné rodiny. Je postavený v najkrajšej lokalite obce Malinovo - Zátoň. Dom je pred dokončením a predávať sa bude ako holodom. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky 0911 575 846 a dohodnite si obhliadku aj vo večerných hodinách!!!
 

ZVOLILI STE SI TYP OPERÁCIE, ALE NEVYBRALI STE TYP NEHNUTEĽNOSTI.
TYP NEHNUTEľNOSTI SI VYBERIETE Z ĽAVÉHO MENU (DOMY, BYTY, ...)